Peyzaj Mimarlığı

Peyzaj Mimarlığı

Peyzaj Mimarlığı

Çevrenin güzel ve estetik görünümünü sağlayan peyzaj mimarlığı, bahçe, park ve diğer yaşam alanları için önemli bir yer tutmaktadır. Toplu yaşam alanlarında ve özel yaşam alanlarında peyzaj çalışmaları yapan şirketimiz, profesyonel bir şekilde bahçe ve çevre düzenlemeleri yapmaktadır. Uzun ömürlü bitki yaşam alanları ve düzenli bir çevre için peyzaj çalışmaları her zaman önemlidir.

Peyzaj Mimarı Ne Yapar?

Yapmak istediğiniz düzenlemenin bütün yapım aşamasında bulunacak olan peyzaj mimarlığı, düzenlemede oluşabilecek aksilikleri ve düzenlemenin aksamadan yerine getirilmesini sağlar. Projenin ve arazinin uyumunu, bitkilerin yaşam alanlarını ve potansiyellerini denetler. Bunların dışında;

·         Tasarım ve çizim yapar.

·         Saha denetimi yapar

·         Proje bitiş takvimini ayarlar.

·         Çevre koruma ve bitkilerin yaşamsal faaliyetlerinin etkili olacağı alanları belirler.

·         Çevrenin imkanlarının neler olduğunu kararlaştırır.

·         Sanatsal bakış açısına ve teknik bilgiye sahiptir.

Peyzaj Mimarlığının Önemi

Tasarımların estetik bir hale gelmesini sağlayan peyzaj mimarı, çevresel faktörlerin neler olduğunu ve nasıl hareket edilmesi gerektiğini bildirdiği gibi aynı zamanda ihtiyacınız olan diğer malzemelerden de haberdar olmanızı sağlar. Her zaman ve her koşulda bitki ekimi ve çevre düzenlemesi yapılamaz. Bunun için önemli bir yeri olan mimarların, peyzaj çalışması yapılırken ekipte önemli bir yeri vardır.

Peyzaj çalışmalarında profesyonel bir ekibin olması şarttır ve bu konuda çalışmak istediğiniz şirketi seçerken detaylı araştırma yapmanız her zaman daha sağlıklı sonuçlar almanızı sağlayacaktır. 

Hızlı iletişim

Whatsapp

Whatsapp ile mesaj gönderebilirsiniz. İstek ve Görüşlerinizi bildirmek için aşağıdakı butonu kullanabilirsiniz
Whatsapp Destek