Otomatik Sulama Sistemleri

Otomatik Sulama Sistemleri

Kayseri Otomatik Sulama Sistemleri

Kayseri ve çevresinde ihtiyaç duyulan peyzaj çalışmaları ve sulama sistemleri için profesyonel bir şekilde çalışan ekibimiz, her zaman kaliteli hizmet vermek için sizlerin ihtiyaçlarını ön planda tutmaktadır. Kayseri otomatik sulama sistemleri, bahçe, park ve araziler için tasarlanmış son teknolojisi ve fazla maliyeti olmayan ekipmanlarımız arasında yer alır.

Sulama sistemlerimiz: Bitkilerin ve ağaçların sulama işlemlerini yapmak için belli başlı ekipmanlara gerek duyulmaktadır. Özellikle peyzaj çalışmalarından sonra, çevre faktörlerine yapılan otomatik sulama düzenlemeleri, damlama sulama boruları ve sprey başlıklı sulama makineleri çeklinde ayarlanmaktadır. Geniş çaplı sulama alanları için kullanılan Kayseri otomatik sulama sistemleri, çevresel faktörler ve bitkilerin su ihtiyaçlarına göre ayarlanır.

Otomatik sulama sistemleri elektrikli ve pilli olarak çalışabilen, zamanlayıcıları olan sistemlerdir. Bitkilerin 7/24bahçivanı olan sulama sistemlerimiz maliyeti düşük ve çalışma performansı iyi ürünlerimiz arasında yer alır.

Sistem malzemelerimiz: Mühendislerimizi ve mimarlarımızın yardımıyla ağaç ya da bitkilerinizin sulama imkanlarının nasıl olacağı hakkında düzenlemeler yapıyoruz. Bununla birlikte birçok eklenti malzeme ve sistem kullanmaktayız. Toprağın bütün ihtiyaçlarını karşılayacak olan sensörlü sulama sistemlerimiz, kaliteli ve uzun ömürlü bir kaliteye sahiptir.

Sistem Ana Malzemeleri

·         Zamanlayıcı

·         Sprey başlık

·         Damlama borular ve merkezi damlama sistemi

·         Sulama sensörleri

·         Selenoid vanalar

·         Boru ve eklenti malzemeler

·         Rotor fıskiyeler

·         Sprey fıskıyeler

·         Sprey pop-up

·         Pilli ve elektrikli sulama sensörleri

·         Yağmur sensör görünümü

Hızlı iletişim

Whatsapp

Whatsapp ile mesaj gönderebilirsiniz. İstek ve Görüşlerinizi bildirmek için aşağıdakı butonu kullanabilirsiniz
Whatsapp Destek